BELLA LİVE ARKADAŞLIK SİTESİ

Yürürlük Tarihi: 2024

 1. Topladığımız Kişisel Bilgiler

Bu Gizlilik Politikasında “kişisel bilgiler”den bahsettiğimizde, kimliği belirlenebilir bir bireyle ilgili bilgileri kastediyoruz. Hizmetimizle bağlantılı olarak aşağıdaki türde kişisel bilgiler toplanır:

Doğrudan Bize Sağladığınız veya Üçüncü Taraflardan aldığımız Bilgiler 

Doğrudan sizden veya ilişkinizin olduğu diğer şirketlerden bilgi toplayabiliriz. Örneğin:

Hizmetimizi Kullanımınıza İlişkin Bilgiler

Sağladığınız bilgilere ek olarak, çerezlerin kullanımı da dahil olmak üzere cihazlarınızdaki yazılımlar ve diğer elektronik yollarla Hizmetimizi kullanımınız hakkında bilgi toplayacağız (Daha fazla bilgi için lütfen Çerez Politikamıza bakın.

Bu içerir:

Diğer Web Sitelerine, Cihazlara, Uygulamalara ve Özelliklere Bağlantılar

Hizmetimiz, bizden bağımsız olarak çalışabilen ve kendi gizlilik bildirimleri veya politikaları olan diğer web sitelerine, cihazlara, uygulamalara ve diğer özelliklere bağlanmanıza olanak sağlayabilir. Hizmet veya Şirketin web sitesi de dahil olmak üzere üçüncü bir tarafça sağlanan bir web sitesine, ürüne veya hizmete eriştiyseniz, söz konusu üçüncü taraf da sizin hakkınızda bilgi toplayabilir. Topladıkları bilgileri nasıl kullandıkları hakkında daha fazla bilgi için lütfen söz konusu üçüncü tarafların gizlilik politikalarına bakın. Bu Gizlilik Politikası sizinle herhangi bir üçüncü taraf arasındaki herhangi bir bilgi alışverişi için geçerli değildir.

 1. Bu Bilgileri Nasıl Kullanıyoruz

Bizimle olan sözleşmeye dayalı ilişkinize dayanarak Hizmetimizin sağlanması

Kişisel bilgilerinizi sizinle aramızdaki sözleşme kapsamında gerekli olduğunda aşağıdaki amaçlarla işleriz:

Bilgilerin başka amaçlarla kullanılması

Diğer

 1. Bilgi Paylaşımı

Kişisel bilgilerinizi aşağıda açıklandığı şekilde üçüncü taraflara aktarıyoruz veya açıklıyoruz:

Hizmette yayınlamak üzere gönüllü olarak açıkladığınız her türlü bilgi veya içerik (“Kullanıcı İçerikleri”) kamuya açık hale gelebilir. Kullanıcı İçeriklerini paylaştığınızda veya herkese açık hale getirdiğinizde, söz konusu Kullanıcı İçerikleri başkaları tarafından yeniden paylaşılabilir. Bu Gizlilik Politikası bu tür kamuya açık bilgiler için geçerli değildir.

 1. Kişisel Bilgilerin Saklanması

Bilgileri aşağıdaki ilkelere uygun olarak işlediğimizden ve sakladığımızdan emin olmak için uygun adımları atıyoruz:

İki yıl boyunca herhangi bir işlem yapmamanız durumunda hesabınızı otomatik olarak kapatacağımızı lütfen unutmayın.

 1. Seçimleriniz

İzin verildiği takdirde mobil uygulamalarımız aracılığıyla sizinle e-posta, telefon görüşmesi, kısa mesaj veya anlık bildirimler yoluyla iletişim kurabiliriz. Bizden bu tür iletişimlerin alınmasına ilişkin bir talepte bulunmak için lütfen aşağıdaki “ Bize Ulaşın ” Bölümünde belirtilen bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçin.

İstediğiniz zaman doğrudan bizimle iletişime geçerek pazarlama iletişimlerimize aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ( aşağıdaki “Bize Ulaşın” bölümüne bakın). Aşağıdaki Haklarınız bölümünde belirtildiği gibi  , kişisel verilerinizin doğrudan pazarlama amacıyla kullanılmasına istediğiniz zaman itiraz etme hakkına sahipsiniz. 

Pazarlama iletişimlerimize aboneliğinizi iptal etmeniz durumunda, sözleşmeniz ve kullandığınız Hizmetle ilgili gerekli bilgileri size sağlamak için (örneğin, Kullanım Koşullarımızdaki değişiklikler konusunda sizi bilgilendirmek için) size hizmet mesajları göndermeye devam edeceğimizi lütfen unutmayın.

 1. Haklarınız

Yürürlükteki yasaların öngördüğü ölçüde, kişisel bilgilerinize erişim talep edebilir veya hakkınızda tuttuğumuz güncel olmayan veya yanlış kişisel bilgileri düzeltebilir veya güncelleyebilirsiniz. Ayrıca hakkınızda tuttuğumuz kişisel bilgilerin silinmesini talep etme hakkına da sahip olabilirsiniz. Bazı bilgilerinize hesap ayarlarınız aracılığıyla erişebilir ve güncelleyebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi güncel tutmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Geçerli yasaların öngördüğü ölçüde, kişisel bilgilerinizin işlenmesini kısıtlamamızı veya sınırlandırmamızı ve ayrıca sizden topladığımız kişisel bilgileri kendi amaçlarınız doğrultusunda kullanabilmeniz için size sağlamamızı da isteyebilirsiniz, ve bizden bu verileri başka bir denetleyiciye paylaşmamızı (taşımamızı) istemek.

Ayrıca, yürürlükteki yasaların öngördüğü ölçüde,  bazı durumlarda (özellikle sözleşmeye bağlı veya başka bir yasal gerekliliği karşılamak için verileri işlemek zorunda olmadığımız durumlarda) kişisel verilerinizin işlenmesine itiraz edebilirsiniz.

Ayrıca, geçerli yasalar uyarınca kişisel bilgilerinizin, doğrudan pazarlamayla ilgili profil oluşturma da dahil olmak üzere doğrudan pazarlama amacıyla kullanılmasına istediğiniz zaman itiraz etme hakkına da sahip olabilirsiniz.

Ancak bu haklar sınırlı olabilir ; örneğin, talebinizin yerine getirilmesi başka bir kişi hakkındaki kişisel verilerin açığa çıkmasına neden olacaksa, üçüncü bir tarafın haklarını (haklarımız dahil) ihlal edecekse veya bizden talep ettiğimiz bilgileri silmemizi talep ederseniz kanunun korunması veya korunmasında zorlayıcı meşru çıkarların olması. Yaptığınız herhangi bir talebe yanıt verirken esas aldığımız ilgili muafiyetler hakkında sizi bilgilendireceğiz. Haklarınıza ilişkin talepte bulunmak veya bilgi almak için aşağıdaki “ Bize Ulaşın ” bölümündeki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

 1. Kişisel Bilgileri Nasıl Koruyoruz

Bilgilerinizin korunmasını ciddiye alıyoruz ve Hizmetimiz aracılığıyla topladığımız bilgileri korumak için tasarlanmış koruma önlemlerimiz var. Ancak bilgilerinizi korumak için makul adımları atmamıza rağmen hiçbir web sitesinin, İnternet iletiminin, bilgisayar sisteminin veya kablosuz bağlantının tamamen güvenli olmadığını lütfen unutmayın.

Ancak Hizmetin, Hizmetteki kısa mesajları, fotoğrafları, ekran görüntülerini, videoları ve diğer iletişimleri diğer kullanıcılarla paylaşmanıza izin verdiğini ve bu öğeleri diğer Hizmet kullanıcılarıyla paylaşmayı seçerseniz, bunları kaldıramayabileceğimizi lütfen unutmayın. bunları sunucularımızdan alabilir veya bunları paylaştığınız hiç kimsenin erişimine kapatabilirsiniz. Hizmette kısa mesaj, fotoğraf, ekran görüntüsü, video veya diğer iletişimleri göndermek ve paylaşmak sizin kararınızdır. Bu bilgiyi paylaşmayı seçtiğinizde, bu bilginin nasıl kullanıldığını artık kontrol edemeyebileceğinizi ve kamuya açık hale gelebileceğini (kısmen sizin eylemlerinize veya bilgiyi paylaştığınız diğer kişilerin eylemlerine bağlı olarak) anlamalısınız. ). Hizmet, paylaştığınız bilgilerin herhangi bir şekilde kullanılmasından veya kötüye kullanılmasından sorumlu değildir.

 1. Çocukların Kişisel Bilgileri

Hizmet, on dört (14) yaşın altındaki çocuklara yönelik değildir ve Hizmetin bir parçası olarak on dört (14) yaşın altındaki çocuklardan bilerek kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler talep etmiyor veya toplamıyoruz. Ayrıca on altı (16) yaşın altındaki çocukların kişisel bilgilerini bilerek satmıyoruz. Hizmetin bir parçası olarak on dört (14) yaşın altındaki bir kullanıcıdan yanlışlıkla kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler aldığımızı fark edersek, bu tür bilgileri kayıtlarımızdan derhal sileceğiz. On dört (14) yaşın altındaki bir çocuğun bize kişisel bilgiler vermiş olabileceğini düşünüyorsanız, lütfen aşağıdaki ” Bize Ulaşın”  bölümünde belirtilen bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçin .

 1. Bize Ulaşın

Gizlilik uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi almak veya yürürlükteki yasalar uyarınca sahip olabileceğiniz hakları kullanmak için lütfen info@tolky.app adresinden veya 20F, ASEM Tower, 517, Yeongdong-daero, Gangnam-gu, Seul posta yoluyla bizimle iletişime geçin. Kore Cumhuriyeti. Ayrıca Veri Koruma Sorumlumuzla info@tolky.app adresinden iletişime geçebilirsiniz .         

 1. Gizlilik Politikamızdaki Güncellemeler

Zaman zaman bu Gizlilik Politikasında kendi takdirimize bağlı olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutuyoruz. Bu Gizlilik Politikasında değişiklik yapmadan önce sizi bilgilendireceğiz. Ayrıca Gizlilik Politikamızdaki güncellemeleri istediğiniz zaman web sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla inceleyebilirsiniz. Hizmette ve web sitemizde revize edilmiş bir Gizlilik Politikasının elektronik iletişimlerini ve/veya gönderilerini kabul etmeyi kabul edersiniz ve bu tür elektronik iletişimlerin veya gönderilerin size Gizlilik Politikasına ilişkin bir bildirim teşkil ettiğini kabul edersiniz.

Bu politikada önemli değişiklikler yapmamız halinde, revize edilmiş bir Gizlilik Politikası yayınlayarak veya web sitemizde bir bildirim yoluyla veya yasaların gerektirdiği şekilde sizi bilgilendireceğiz. Gözden geçirilmiş bir Gizlilik Politikası yayınladıktan veya web sitemizde bir bildirimde bulunduktan sonra Hizmeti kullanmaya devam etmenizin, revize edilmiş Gizlilik Politikasını kabul ettiğiniz anlamına geldiğini kabul edersiniz. Gizlilik Politikasının şartlarını kabul etmiyorsanız Hizmeti hiçbir zaman kullanamazsınız.

Ek Şartlar

Aşağıdaki ek koşullar sırasıyla belirli ülkelerde ikamet eden veya bu ülkelerde vatandaşlığa sahip olan kullanıcılar için geçerlidir. Aşağıdaki ek şartlar ile bu Gizlilik Politikasının ana metninin hükümleri arasında herhangi bir çelişki olması durumunda, aşağıdaki şartlar geçerli olacaktır.

 1. Avrupa Ekonomik Alanı (AEA), Birleşik Krallık veya İsviçre’de Olağan İkametgahı Olan Kullanıcılar İçin
 2. Kişisel Bilgilerin Uluslararası Aktarımı

AEA’da (yani Avrupa Birliği ve İzlanda, Lihtenştayn, Norveç’te), Birleşik Krallık’ta veya İsviçre’de ikamet ediyorsanız, kişisel bilgilerinizi Kore Cumhuriyeti’ne ve AEA dışındaki diğer ülkelere, Birleşik Krallık’a veya İsviçre’ye aktaracağız. Amerika Birleşik Devletleri, Türkiye, Malta, Tayland, Mısır, Hindistan, Hong Kong ve Kolombiya.

Güney Kore merkezli bir şirketiz. Güney Kore ile ikamet ettiğiniz ülke arasında herhangi bir yeterlilik kararının bulunmaması durumunda , topladığımız tüm veriler Hizmetlerin sağlanması için de gerekli olduğundan Kore’ye veri aktarımı haklıdır .      

Verilerinizi açıklandığı şekilde alıcılarla paylaştığımız durumlarda, kişisel bilgilerinizin yeterince korunmasını sağlamak için geçerli yasalara uygun olarak uygun önlemleri alacağız. Bu tür önlemler arasında örneğin AB onaylı Standart Sözleşme Maddelerinin veya yerel yasalar kapsamındaki benzer araçların kullanılması yer alır. Bazı durumlarda, uygun olması halinde, açık izninize de güveneceğiz. Daha fazla bilgi istemek veya sözleşmeye dayalı anlaşmaların veya diğer önlemlerin bir kopyasını almak için ” Bize Ulaşın ” Bölümünde belirtilen iletişim bilgilerini kullanın.

 1. Bu Bilgileri Nasıl Kullanıyoruz – ek bilgiler

Kişisel bilgilerin işlenmesinin amaçları ve yasal dayanakları yukarıdaki 2. bölümde açıklanmıştır. Bu bölümde, hangi durumlarda onaya dayanacağımızı açıklıyoruz:

Sizden onay istediğimiz diğer durumlarda, verileri o sırada size açıklanan amaç doğrultusunda kullanacağız. Onayınıza güvendiğimizde, onayınızı istediğiniz zaman geri çekme hakkına her zaman sahipsiniz . Bu, izninizi geri çekmeden önce gerçekleştirdiğimiz hiçbir işlemin yasallığını etkilemeyecektir. Bu hakkınızı kullanmak için lütfen “Haklarınız” bölümüne bakın.

 1. Çocukların Kişisel Bilgileri

Normal olarak AEA, Birleşik Krallık veya İsviçre’de ikamet eden kullanıcılar için Bölüm 8 aşağıdaki şekilde olmalıdır; Hizmetimiz genel bir kitle için tasarlanmıştır ve çocuklara yönelik değildir. Hizmetimizle bağlantılı olarak, on altı (16) yaşın altındaki hiç kimseden kişisel bilgileri bilerek toplamıyor veya muhafaza etmiyoruz veya bu kişilerin Hizmetimizi kullanmasına bilerek izin vermiyoruz. On altı (16) yaşın altındaysanız, lütfen Hizmetimize kaydolmaya çalışmayın veya bize herhangi bir kişisel bilgi vermeyin. On altı (16) yaşın altındaki bir kişinin bize herhangi bir kişisel bilgi sağladığını öğrenirsek, bu tür kişisel bilgileri derhal sileceğiz. On altı (16) yaşın altındaki bir çocuğun bize kişisel bilgiler vermiş olabileceğini düşünüyorsanız, lütfen “Bize Ulaşın” bölümünde belirtilen bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçin.” bölüm.

 1. Hakkınızda aşağıdaki kategorilerdeki kişisel bilgileri topladık:
 1. Aşağıdaki kaynak kategorilerinden sizin hakkınızda kişisel bilgiler toplandı:
 1. Aşağıdaki iş veya ticari amaçlarla (yukarıda bu Gizlilik Politikasında listelenen amaçlara ek olarak) sizin hakkınızda toplanan kişisel bilgiler:

Yukarıdaki bilgi kategorilerinin tümünü, verileri analiz etmek, sistemlerimizin güvenliğini korumak, yasalara uygunluğumuzu sağlamak gibi dahili işlevlerimize yardımcı olan hizmet ortaklarıyla paylaşabilir veya ifşa edebiliriz. Size daha iyi hizmet verebilmek veya işimizi sürdürmek için yukarıdaki bilgileri bağlı kuruluşlarımızla (örn. KK Movefast Company, Beological Pte. Ltd.) paylaşabiliriz.

Kişisel Bilgi KategorisiAlıcı Kategorileri
TanımlayıcılarBağlı şirketlerimiz, çözüm sağlayıcımız, iş ortaklarımız, sistem yönetimi ve operasyon hizmet sağlayıcımız
Ticari BilgilerÇözüm sağlayıcı, sistem yönetimi ve operasyon servis sağlayıcısı
Coğrafi Konum VerileriÇözüm sağlayıcı, sistem yönetimi ve operasyon servis sağlayıcısı
İnternet ve Diğer Elektronik Ağ Faaliyet BilgileriBağlı şirketlerimiz, partnerlerimiz, çözüm sağlayıcımız, sistem yönetimi ve operasyon hizmet sağlayıcımız
Sesli, Elektronik, Görsel veya Benzeri BilgilerÇözüm sağlayıcı, sistem yönetimi ve operasyon servis sağlayıcısı
ÇıkarımlarÇözüm sağlayıcı, sistem yönetimi ve operasyon servis sağlayıcısı
 1. Hakkınızdaki aşağıdaki kategorilerdeki kişisel bilgileri üçüncü taraflara, özellikle çevrimiçi reklam ağlarına sattı:
 1. Gizlilik Hakları

Son 12 ay boyunca hakkınızda topladığımız kişisel bilgilere ilişkin aşağıdaki bilgileri 12 aylık dönemde iki kez talep etme hakkına sahipsiniz:

Ayrıca, (1) hemen önceki takvim yılı içerisinde doğrudan pazarlama amaçları doğrultusunda üçüncü taraflara açıkladığımız belirli kişisel bilgi kategorilerinin bir listesini ve (2) söz konusu üçüncü kişilerin kimliklerini size sağlamamızı talep etme hakkına da sahip olabilirsiniz. partiler. Ayrıca sizden topladığımız kişisel bilgilerin silinmesini talep etme hakkına da sahipsiniz. Ayrıca buraya tıklayarak kişisel bilgilerinizin satışından vazgeçme hakkına da sahipsiniz: Bilgilerimi Satmayın. Ayrıca, bu hakları kullanmanız sonucunda ayrımcılığa uğramama hakkına da sahipsiniz.

Siz veya yetkili temsilcileriniz, buraya tıklayarak veya bu Gizlilik Politikasının ” Bize Ulaşın ” bölümünde belirtildiği şekilde bizimle iletişime geçerek erişim veya silme talebi gönderebilirsiniz . Acenteniz tarafından yapılan bir talebi yerine getirebilmemiz için, acenteye yazılı yetki verdiğinizin kanıtını sunmanız gerekir. Gizliliğinizin korunmasına ve güvenliğin sürdürülmesine yardımcı olmak amacıyla, kişisel bilgilerinize erişmenize izin vermeden veya isteğinizi yerine getirmeden önce kimliğinizi doğrulamak için adımlar atıyoruz. Bizde bir hesabınız varsa, hesabınızda oturum açmanızı isteyerek kimliğinizi doğrulayabiliriz. Geçerli yasaların izin verdiği ölçüde, talebinizi yerine getirmek için makul bir ücret talep edebiliriz.        

 1. Japonya için

Bu ek şart, bu Gizlilik Politikasını tamamlar ve yalnızca Japonya’daki Kullanıcılar için geçerlidir.

 1. Bu Bilgileri Nasıl Kullanıyoruz

Bizimle olan sözleşmeye dayalı ilişkinize dayanarak Hizmetimizin sağlanması

Kişisel bilgilerinizi sizinle aramızdaki sözleşme kapsamında gerekli olduğunda aşağıdaki amaçlarla işleriz:

Bilgilerin başka amaçlarla kullanılması

Diğer

 1. Bilgi Paylaşımı

Şirket, aşağıda belirtilen durumlar dışında, önceden onayınızı almadan kişisel bilgilerinizi üçüncü bir tarafa vermez.

 1. yasa ve yönetmeliklere dayalı davalar;
 2. bir insanın hayatının, bedeninin veya servetinin korunmasının gerekli olduğu ve rızanızın alınmasının zor olduğu haller;
 3. kamu hijyeninin iyileştirilmesi veya sağlıklı çocukların yetiştirilmesinin teşvik edilmesinin özel bir ihtiyaç olduğu ve onayınızı almanın zor olduğu durumlar;
 4. Kanun ve yönetmeliklerle öngörülen işleri yapan bir merkezi hükümet kuruluşu veya yerel yönetim veya bunların görevlendirdiği bir kişi ile ilgili olarak işbirliği yapılmasının gerekli olduğu ve onayınızın alınmasının işin ifasına engel olma ihtimalinin bulunduğu haller söz konusu işlerden;
 5. Kişisel bilgilerin, Şirketin bir kullanım amacına ulaşmak için kişisel bilgilerin tamamının veya bir kısmının gerekli kapsam dahilinde kullanılması konusunda görevlendirilmesiyle birlikte sağlandığı durumlar; veya
 6. Birleşme veya başka bir nedenden kaynaklanan iş devri ile birlikte kişisel bilgilerin verildiği durumlar.

Şirket, kişisel bilgileri yabancı üçüncü kişilere aşağıdaki şekillerde aktarabilir:

ShentaWp Ayar

Bella Live ile yeni arkadaşlıklar edinin

Sizde Hemen yeni arkadaşlıklar edinin 

Duyuru: Çevrendeki Kızlar ile Hemen Buluşun

Yeni Arkadaşlar İle Buluşun